sněžnice TSL Symbioz Elite M ruby

Nový produkt

1 Položka

5 973,00 Kč bez DPH

Dodání: do dvou pracovních dnů u Vás doma

Více informací

Sněžnice TSL Symbioz Elite se díky Hyperflex konceptu výborně přizpůsobí terénu a chůze s nimi je přirozená. Zažijte symbiózu s přírodou s lehkými, přilnavými a maximálně komfortními sněžnicemi Symbioz Elite. Uhlíkové prvky zvyšují pružnost a schopnost reakce. Nastavování velikosti nebylo nikdy jednodušší - stačí zmáčknout červené pojistky uprostřed vázání a přizpůsobit tak sněžnice na požadovanou velikost.

* Natural Stride
Hyper-flexibilní a lehký rám s ergonomickým vázáním přináší přizpůsobení nerovnostem terénu a mimořádnou trakci.

* Uhlíkové výztuhy zajišťují vynikající pružnost. Šetří energii během fáze ohýbání a snižují intenzitu použité síly při každém kroku. Během chůze se chovají dynamicky. Tyto výztuhy také snižují vibrace, díky čemuž jsou svaly více uvolněné.

* Trakce - žádné sněžnice dosud nenabízely takovou vynikající přilnavost a trakci. V kombinaci s vertikálními a předními hroty máte kontrolu při výstupech i sestupech. Pružný rám kopíruje nerovnosti terénu, poskytuje vynikající stabilitu a naprostou bezpečnost.
Přední zuby poskytují maximální trakci na strmých svazích. Vertikální hroty dodávají vynikající trakci a kontrolu na svahu nebo ve strmém svahu v měkkém sněhu.

* Pohodlí a komfort
Easy Ascent zvedání paty je začleněno do vázání. Aktivuje se jednoduchým stlačením směrem dolů např. holí.

Parametry: M
* Hmotnost: 980 g/ks
* Nosnost: 50 - 120 kg
* Rozměry: 59 x 21 cm
* Hroty: 8 + 2 přední
* Velikost obuvi: 37 - 50


Parametry: L

* Hmotnost: 1.080 g / ks 

* Nosnost: 70 - 140 kg 
* Rozměry: 69 x 22.5 cm 
* Hroty: 8 + 2 přední
* Velikost obuvi: 37 - 50

Barva: ruby / červená